wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Otulina na rury z pianki poliuretanowej

Otulina na rury z pianki poliuretanowej

Otulina na rury z pianki poliuretanowej

Otulina na rury z pianki poliuretanowej – postaw na sprawdzone rozwiązanie

Otuliny rury pianką polimerową charakteryzują się stabilną i zwartej konsystencją oraz zamkniętą strukturą komórkową, co pozwala na minimalizację strat energii. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne otulina na rury z pianki poliuretanowej zwiększa wytrzymałość instalacji na szereg niekorzystnych czynników zewnętrznych. Ponadto, takie otuliny wykazują doskonałe właściwości wygłuszające, co przyczynia się do redukcji hałasu związanego z pracą instalacji grzewczych i sanitarnych, co jest szczególnie ważne w budynkach mieszkalnych. Postaw na innowacyjne rozwiązanie i już dziś skontaktuj się z naszą firmą!

Otulina rur z pianki poliuretanowej – zastosowanie

W specyfikacji technicznej dotyczącej budynków i ich położenia można znaleźć wymóg obowiązkowej eliminacji strat ciepła przy przepływie wody użytkowej, w przewodach cyrkulacyjnych, a także w przewodach zasilających i powrotnych instalacji wodnej oraz w przewodach ogrzewania. Odpowiednia otulina rur z pianki poliuretanowej jest kluczowa nie tylko dla zachowania temperatury ciepłej wody i wody w grzejniku, ale także dla ochrony rur przed uszkodzeniami mechanicznymi wynikającymi z tarcia o przegrody podczas zmian temperatur przepływającej wody. W przypadku rur posadzkowych otulina na rury z pianki poliuretanowej ogranicza również przesyłowe straty ciepła, które wpływają na temperaturę czynników dostarczanych do odbiorników ciepła.

Otuliny rury pianką polimerową – zalety użytkowania

Instalacja otuliny rury pianką polimerową ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na zmniejszenie utraty ciepła lub chłodu przez rury, co z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii i obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Wysokiej jakości otulina rur z pianki poliuretanowej zapobiega także powstawaniu kondensacji i znacznie ogranicza hałas powstający w rurach. Ponadto wydłuża ona trwałość rur i skutecznie zapobiega ich uszkodzeniom. Wówczas rury są również łatwiejsze w utrzymaniu, gdyż surowiec izolacyjny zabezpiecza je przed korozją.

Otulina na rury z pianki poliuretanowej wysokiej jakości

W naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokiej jakości otulina na rury z pianki poliuretanowej, która wykonana jest ze specjalnie dostosowanych materiałów. Dzięki temu to elementy solidne i trwałe, które pomogą ci skutecznie zabezpieczyć swoje rury. Nasza otulina na rury z pianki poliuretanowej to także gwarancja wieloletniej użyteczności. Postaw na sprawdzonego producenta i już dziś zapoznaj się z naszymi propozycjami!


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu